BlogMerdiven Temizliği Kartepe

Merdiven Temizliği Kartepe

Merdiven Temizliği Kartepe hizmeti için Kocaeli’nin en deneyimli firması Turkuaz Temizlik ile iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Birçok ailenin bir arada yaşadığı apartmanlarda merdiven temizliği büyük önem arz etmektedir. Binada kullanılan ortak alan olduğundan en çok kirlenen ve göz önünde olan bölümdür. Kat ve merdiven sayısının fazlalığı göz önünde bulundurulduğunda bir kişinin yapacağı iş olmadığını görebilirsiniz.

Merdiven Temizliği Kartepe hizmeti dahilinde, merdivenlerinizin pırıl pırıl ve ortamın temiz olmasını istiyorsanız bu konuda profesyonel merdiven temizliği kocaeli hizmeti sunan Turkuaz Temizlik bulunuyor.

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Bina sakinlerinin tercihine göre haftanın belirli bir gününde merdiven temizliği kocaeli hizmeti veriyorlar. Kat sayısının ve merdivenlerin kirlenme sıklığına göre haftada iki defa temizlik hizmeti de yapılıyor.

Firma personelleri eğitimli ve deneyimli oldukları için klasik su döküp yıkama işlemini uygulamıyorlar. Ekip çalışması ve koordineli çalışmayla hızlı ve seri şekilde, apartman düzenini aksatmadan temizliği yapıyorlar.

Özel şampuan, cam siliciler ve deterjanlarla öncelikle merdivenlerin temizliğine en tepeden başlıyorlar. Yıkama, paspas ve kurulama işlemlerini yapıyorlar.

Merdiven Pervazları | Merdiven Temizliği Kartepe

İş bölümü yapan personelin bir kısmı merdivenleri temizlerken, bir kısmı da merdiven korkuluklarını ve pervazlarının temizliğini yapıyorlar. Tırabzanlar ve bütün bölmeler itinayla ilaçlar sıkılarak temizlenir.

Merdiven Temizliği Kartepe

Merdiven Temizliği Kartepe

Merdiven Temizliği Dışında Yapılan Temizlikler

Firmanın sunduğu merdiven temizliği kocaeli hizmeti sadece merdivenlerle sınırlı değildir. Her katta bulunan lambalar, elektrik, doğalgaz ve su saatlerinin temizliği de yapılıyor. Her temizlik için ayrı temizlik bezleri kullanıldığı için temizlik sonrası istenmeyen kokuları hissetmezsiniz.

Duvar köşeleri ve tavan kontrolü yaparak, örümcek ağlarının temizliğini yapıyorlar. Her katta bulunan dairenin dış kapısının silinmesi hizmetini de yapıyorlar. Böylece hem kapınız hem de katınız pırıl pırıl olmuş oluyor.

Asansör Temizliği De Yapıyorlar | Merdiven Temizliği Kartepe

Binanın asansörü bulunuyorsa, asansörün iç ve dış temizliğini de yapıyorlar. Asansörde ve binada bulunan aynalar, spreylerle temizleniyor. Her katta bulunan asansör kapıları silinerek, bütün kir ve lekeleri temizliyorlar.

Binanın dış kapısı da aynı titizlikle ve özenle temizleniyor. Kapıya yapıştırılan ilan ve afişler itinayla sökülerek, izleri gideriliyor. Posta kutularını silerek, tozlarından arındırıyorlar.

Merdiven Temizliği Kartepe Hizmeti

Apartman merdiven temizliğini bitiren personel, apartman önü temizliğini de yapıyor. Öncelikle kaba temizlik yapılarak, görünen çöp ve atıklardan arındırılıyor. Daha sonra yıkama ve silmeyle apartmanınızın önü temizleniyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment