BlogProfesyonel Site Yönetimi Kocaeli

Profesyonel Site Yönetimi Kocaeli için Turkaz deneyimi ve çözüm odaklı yaklaşımıyla sizlere konforlu yaşam alanları sağlamakta. Yaşadığımız zaman diliminde en fazla kaybetmekten korkulan şey zaman, hızla değişen ve gelişen ülkemizde yaşam alanları da çok değişti. Çok katlı apartmanlarda ya da oldukça büyük sitelerde yaşanır oldu.

Yaşam Alanlarında Profesyonel Hizmet. Bu durum beraberinde bir takım güzellikleri getirdiği kadar büyük sorunları da yanında taşıdı. Yaşanan ortak alanlardaki sorunlar çok fazla kişinin ikamet ettiği yaşam alanların da yönetimsel aksaklıklara da neden oluyor.

Profesyonel Site Yönetimi Kocaeli

Profesyonel site yönetimi Kocaeli sahip olduğu profesyonel vizyonu ve ilkeleri ile site yönetiminde devamlılık kaidesini benimsemiştir. Konunun uzmanı kadrosu ile profesyonel olarak tüm site iş ve işlemlerini yürütülmektedir.

Bu noktada profesyonel site yönetimi uygulamaları ile apartman ve site sakinlerine ihtiyaçları olan tüm profesyonel hizmet kolaylıkla sunulmaktadır. Hizmet edilen sitelerin tüm idari, ödeme, hukuki, güvenlik ve benzeri işlemleri sorunsuz bir şekilde yürütülmektedir.

Öncelik her zaman profesyonel site yönetimi İzmit anlayışında hizmet edilen apartman ve site sakinlerinin huzuru ve mutluluğudur. Hizmet ettiği apartman/sitelerde yaşayan her bireyin ayrı ayrı mutlu olmasını esas almaktadır.

Bürokrasinin hızlı işletildiği, çözüm odaklı, yaşayan herkesi mutlu edebilecek çözümler sağlanmaktadır. Site yönetiminde devamlılık her zaman esas olarak kabul görür.

Profesyonel Site Yönetimi Kocaeli

Profesyonel Site Yönetimi Kocaeli

Site Yönetimi Hizmet Kapsamı

Yaşam alanlarındaki her türlü koruyucu bakım ve onarım işleri vereceğimiz güvence çerçevesinde hızlı ve kalıcı çözümler üretilerek yapılmaktadır.

Apartmanın/Sitenin ihtiyaçları çerçevesinde tesisatçı, asansörcü, temizlikçi, elektrikçi gibi ustaları site sakinleri için firmamız organize eder, yapılan işin kalitesini kontrol eder.

Hukuki işler, belediyede çözümlenmesi gereken işlemler, güvenlik hizmetleri, tüm denetleme faaliyetleri,

firmamız tarafından sizin yerinize kolaylıkla yapılıyor olacaktır.

Kocaeli Temizlik Firması

Profesyonel Site Yönetiminde Ücretlendirme

Fiyatlar olabilecek en makul düzeyde tutulur. Daire başına ücret profesyonel olarak tarafımızca adil şekilde belirlenir.

Verilen hizmetin ciddiyeti ortadır, site yönetimi aksaklık kabul etmez. Devamlılık daima esastır bu noktada site yönetim işlerinin profesyonel olarak yapanlara verilmesi gerekmektedir.

Firmamız çalışmalarını Kat Malikleri Kanunu’na göre uygular. Kat malikleri genel kurul da onay almamış ve çoğunluk kararıyla kabul edilmemiş hiçbir işlemi asla gerçekleştirmez. Yalnızca Kat Mülkiyet Kanunu’nun yöneticilere sunduğu hak ve görevleri yerine getirir.

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment