HizmetlerimizKocaeli Bahçe Bakımı

Bahçe bakımı işlerini uzman ve deneyimli kadrosu ile yapan Turkuaz Temizlik; apartman, site ya da müstakil evlere bahçe bakımı hizmeti vermektedir. Hayatımızı güzelleştiren bahçelerimiz, nefes almamızı sağlar; bu yüzden temizlik ve bakım ciddiye alınması gereken bir iştir.

Kocaeli Bahçe Bakımı Hizmeti

Sahip olduğunuz bahçe; evinizi, apartmanınızı ya da sitenizi güzelleştirir, ferahlamanızı sağlar. Evinizin bahçesinin olması evinize görsel bir fark katar ama bu bahçenin temizliğinin ve bakımının periyodik olarak yapılması şartıyla. Eğer bahçenin bakım ve temizliği belli periyotlarla yapılmazsa zararlı otlar ve böcekler bahçenizi kaplar.

Bu durum, hem size ve ailenize hem de komşularınıza zarar verir. Turkuaz Temizlik, yılların deneyimi ve birikimi ile faaliyetlerinde gerekli olan bakım ve temizlik işlerini büyük bir itina ve hassasiyetle yapmaktadır. Şunu da hemen belirtmek gerekir ki bahçenizin bakımlı ve temiz olabilmesi 12 ay bahçe bakımı yapılması ile mümkündür. Yani canlı olan bitki ve ağaçlar, insan gibi bakım ister.

[announcement icon=”dfd-icon-cup_star” main_style=”style-1″ main_layout=”layout-1″]Kocaeli bahçe bakımı işlerini uzman ve deneyimli kadrosu ile yapan Turkuaz Temizlik; apartman, site ya da müstakil evlere hizmet vermektedir.[/announcement][dfd_button button_text=”0544 861 62 46″ tooltip_text=”Mobilde Tıkla Ara” buttom_link_src=”url:tel%3A05448616246|title:%C5%9Eimdi%20Aray%C4%B1n||” icon_font=”dfd_icons” icon_dfd_icons=”dfd-icon-headphones” background=”#26c9f2″ hover_background=”#000000″ style=”style_6″]

Bahçe Bakımı Nasıl Yapılır?

Toprak, hem bilgi hem de sanat işidir. Konusunda bilgili olmak kadar bitkileri ve ağaçları belli bir nizama göre budamak konusunda da tecrübe sahibi olmak gerekmektedir. Firmamız, bahçenizin bakım ve temizliğine oldukça fazla önem vermekte, bahçenizdeki bitki ve ağaçların bakımını ihtiyaç duyacakları ilaçlarla yapmaktadır.

Kaliteli ve nitelikli hizmet sunan firmamızın personeli, bakım ve temizlik faaliyetlerine başlamadan önce bahçede bir etüt çalışması yapmakta, belli bir plan çıkarıp bu plan dahilinde çalışmalarını yürütmektedir. Bu noktada aşağıdaki hususlar önem kazanmaktadır:

  • Bahçenin konumu ve durumu
  • Bitkilerin türleri
  • Kullanılacak tohum
  • Gübre takviyesi
  • Toprağın havalandırılması
  • Budama
  • Kullanılacak ilaç, temizlik araç ve gereçleri
  • Bahçe sahibinin istediği biçim ve tema

Ayrıca firmamız; bahçenizde havuz, sulama sistemi ve çeşme bulunuyorsa bunların temizliğini de yapmaktadır. Müşterilerimizin arzu etmesi durumunda peyzaj hizmeti de vermekteyiz.

Kocaeli Bahçe Bakımı

Bahçe Bakımı Fiyatları

Firmamız, bahçe bakımı fiyatlarını, Kocaeli firmaları içerisinde en uygun düzeyde tutmaktadır. Fiyat belirleme işlemi birtakım parametreler doğrultusunda yapılmaktadır. İstenen hizmet, bahçe bakım fiyatları konusunda belirleyici olmaktadır.

Bahçenin büyüklüğü, yapılması istenen işlemler, kullanılacak ilaçlar, peyzaj talebi gibi parametreler  fiyatları belirlemektedir. Ancak firmamızın fiyatları, Kocaeli şirketleri içerisinde en uygun olanıdır. Ayrıca firmamız, Kocaeli’nin tüm noktalarında, ilçe ve belde ayırt etmeksizin hizmet vermektedir.

Bahçe Temizliği Firması Kocaeli

Bahçe bakımı blog yazılarında ilgili bilgiler yer almaktadır. Ancak belirtmek gerekir ki bu iş profesyonel bir iştir ve herhangi bir yanlış uygulama bahçenizdeki bitki, çiçek ve ağaçların kurumasına neden olur. Bu manada ilkbahar ve sonbahar aylarında özel olarak bakım ve temizliği yaptırılması gerekmektedir.

Çünkü bitki, çiçek ve ağaçlar ilkbahar ve sonbahar aylarında birtakım değişikliklere uğramaktadır, bu yüzden uygun bir bakım yapılmalıdır. Firmamız, bahçenize ilkbahar ve sonbahar aylarına uygun çiçek fideleri dikmektedir. Ayrıca bitki ve ağaçlar çeşitlerine göre gübreler kullanılmakta, çimler için granül çim gübresi tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment