Kocaeli Kurumsal Temizlik Hizmeti

TURKUAZ Profesyonel Temizlik Şirketi olarak en önemli prensibimiz müşteri memnuniyetidir.”
Turkuaz Profesyonel Temizlik Hizmetleri: Kurumsal olarak en kaliteli hizmeti verebilmek için, öncelikle çalışanlarımızın mutlaka güvenilir,dürüst, deneyimli ve pratik olmasına özen gösteririz. Çalışanlarımızın tamamı sigortalı olup, aylık düzenli olarak İş Sağlığı ve Güvenliği çerçevesinde Kurum Hekimimizce muayene edilir, İş Güvenliği Uzmanı tarafından eğitimlere tabii tutulur. Bu uygulamalar aylık düzenli olarak yapılır ve kurumumuzda aksaklığa mahal vermemek için azami gayret gösterilir.
Çalışanlarımızın iş becerilerini maksimuma çıkarmak için kurumumuzda çeşitli eğitimler verilir ve uygulamalar yaptırılır. Bu sayede kurumumuz kalitesiyle büyüyerek bütün taleplerinize cevap verebilecek potansiyele ulaşmıştır.

  • TURKUAZ Profesyonel Temizlik Şirketinin web sitesindeki telefon numaraları aranarak, alınmak istenen temizlik hizmeti hakkında bilgi verilir.
  • Şirketimiz tarafından gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra müşterimizin istediği gün ve saatte kendisine randevu verilir.
  • Turkuaz Temizlik sizlere, temizlik hizmetinde kullanılacak ürünler konusunda tercihinizi sorar. Kimyasal deterjan veya %100 organik temizlik ürünlerini talep edebilirsiniz.
  • Müşterilerimizin istediği bütün temizlik hizmeti alanlarında, kendilerine en iyi hizmeti vereceğimizi taahhüt ediyoruz.