HizmetlerimizKocaeli Ofis Temizliği

Ofis Temizliği | Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Kocaeli ofis temizliği şirketleri hususunda oldukça şanslı bir konumdadır. Pek çok firmanın hizmet verdiği Kocaeli’nde ofis temizliği fiyatları düşünülürse Turkuaz Temizlik, sağladığı hizmetin kalitesi ve fiyat ilişkisi bakımından müşterilerinin kesesini yormamaktadır.

Profesyonel temizlik hizmeti veren firmamız, ofisinizin detaylı temizliğini yaparak size ve çalışanlarınıza daha ferah bir ortam sağlamaktadır. Kurumsal hizmet veren Turkuaz Temizlik, ofisinizin her an temiz kalması ve sizin müşterilerinizle ilişkilerinizi daha iyi bir ortamda sürdürebilmeniz için titiz bir temizlik yapmaktadır.

Kocaeli Ofis Temizliği

Turkuaz Temizlik, müşteri ilişkileri yönetimi çerçevesinde iş sorumluluğuna sahiptir. İşe aldığı kişilerden hizmet alan-hizmet veren ilişkisine kadar tüm aşamalarda belli prensipler çerçevesinde hareket eder. Bu noktada firmamıza güvenebilir, ofisinizin temizlik işlerini gönül rahatlığı ile firmamıza yaptırabilirsiniz.

Büyük bir şehir olan Kocaeli’nde gazete ve reklam billboardlarında part time ofis temizliği iş ilanları bulunmaktadır. Ofis temizliği iş ilanları Kocaeli İzmit bu manada ciddi bir potansiyele sahiptir. Kurumsal hizmet veren firmamız, ciddi bir iş olarak gördüğü için verdiği iş ilanlarında da görüleceği gibi oldukça titiz bir biçimde çalışmaktadır.

Kocaeli Ofis Temizleme

Yapmanız gereken pek çok işiniz bulunmaktadır, bütün bu işleriniz arasında ofis temizliği işini ehil ellere verdiğiniz takdirde diğer işlerinizi de oldukça rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Şirketler içerisinde müşteri memnuniyeti bakımından haklı bir yere sahip olan firmamız, profesyonellik ruhunu temizlik işlemlerinin her anında işine yansıtmaktadır.

[announcement icon=”dfd-icon-cup_star” main_style=”style-1″ main_layout=”layout-1″]Kocaeli’nde ofis temizliği fiyatları düşünülürse Turkuaz Temizlik, sağladığı hizmetin kalitesi ve fiyat ilişkisi bakımından müşterilerinin kesesini yormamaktadır.[/announcement][dfd_button button_text=”0544 861 62 46″ tooltip_text=”Mobilde Tıkla Ara” buttom_link_src=”url:tel%3A05448616246|title:%C5%9Eimdi%20Aray%C4%B1n||” icon_font=”dfd_icons” icon_dfd_icons=”dfd-icon-headphones” background=”#26c9f2″ hover_background=”#000000″ style=”style_6″][dfd_spacer screen_wide_resolution=”1280″ screen_wide_spacer_size=”10″ screen_normal_resolution=”1024″ screen_tablet_resolution=”800″ screen_mobile_resolution=”480″]

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

İş ilişkilerinizin istediğiniz düzeyde ilerlemesi için ofisinizin temizliği önemli bir konudur. Ofis temizliğine profesyonel olarak yaklaşan firmamız, çağdaş temizlik yöntemlerini kullanarak işlemlerini yapmaktadır.

Alanında uzmanlaşmış personelimiz, küçük ya da büyük çapta her türlü ofis temizliğini hakkıyla yerine getirmektedir. Ofisinizin büyüklüğüne, eşya yoğunluğuna, çalışanların mesai saatlerine ve boş alanların durumuna göre bir çalışma stratejisi belirlemektedir.

Kocaeli Ofis Temizliği

Tüm işi en başta oluşturulan plan dahilinde sürdürülmektedir. Kullanılacak olan malzeme de bu plan dahilinde seçilmektedir. Tabii ki ekipman ve temizlik malzemeleri seçilirken sizin istekleriniz ve hassasiyetleriniz de gözetilmektedir.

İzmit Ofis Temizleme İşlemleri

Ofislerde pek çok kişi bir arada çalıştığı için her noktanın dezenfekte edilmesi, oldukça önemli bir husustur. Deneyimli çalışanlarımız size ferah, temiz, huzurlu ve yaşanılır bir ortam sunmak için

 1. tüm tozlu yüzeyleri,
 2. evrak dolaplarının altlarını ve üstlerini,
 3. masa yüzeyini ve altını,
 4. dolapların içini,
 5. elektronik eşyaları,
 6. tuvalet ve mutfak gibi kısımları,
 7. kapı kollarını ve kapının tamamını,
 8. pencereleri ve çerçeveleri,
 9. aydınlatmaları ve süs objelerini,

duvarda bulunan süs eşyalarını büyük bir titizlikle ve ayrıntılı olarak temizlemektedir. Turkuaz Temizlik, bu temizlik işleminin sonucunda sizin ve çalışanlarınızın maksimum verimle çalışmasını sağlamaktadır.

Turkuaz Ofis Temizlik Şirketi

Turkuaz Temizlik, Kocaeli’nin tüm noktalarında hizmet vermektedir. Firmamız derince gibi ilçelerde ciddi bir teveccüh görmektedir. Kısa süre öncesine kadar hizmet verdiğimiz Beylikdüzü ofis temizliği denince de akla firmamız gelmektedir. Müşterilerimizin bu ilgisini boşa çıkarmayan firmamız, Kocaeli’nin tüm ilçelerinde sorumluluk bilinci ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ofisiniz Hangi Sıklıkta Temizlenmelidir?

İşletme sahibi olarak ofisinizin temizlenme sıklığını siz belirlersiniz. Ancak ofislerin sürekli olarak kullanıldığı göz önünde tutulursa, haftada en az bir kere olmak üzere çalışan sayısına bağlı olarak iki ya da üç kereye kadar çıkabilir. Ofisin ya da işletmenin,

 • Ofis
 • Büro
 • İş merkezi
 • Homeoffice
 • Cadde üstü dükkan
 • Genel merkez ofisi

olmasına göre temizlik süresi değişebilmektedir.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment