HizmetlerimizKocaeli Tadilat Sonrası Temizlik

Tadilat Sonrası Temizlik çalışmalarında kazandığı müşteri memnuniyeti ile haklı bir yeri olan Turkuaz Temizlik, bu oldukça zor olan işi uzman ve profesyonel ekibi ile itinalı bir şekilde yapmaktadır.

Turkuaz Temizlik şirketinin uzman ekibi; tadilat sonrasında harç kalıntısı, duvarlardan yere dökülen tozlar ve boyalar, badana ve boya kalıntıları, zemine döşemelerinden arta kalan cürufları, yeni takılan pencerelerin etiketlerini detaylı bir şekilde temizlemekte, size ferah bir ortam sunmaktadır.

Bu oldukça zor olan işi belli bir eğitimden geçen, deneyimleri ile kendilerini ispatlamış personel gerçekleştirmektedir. Sizin günlerce uğraşarak temizleyemeyeceğiniz tadilat sonrası artıkları, uzman ve deneyimli ekibimiz kısa bir sürede ve belli bir plan dahilinde yapmaktadır.

[announcement icon=”dfd-icon-cup_star” main_style=”style-1″ main_layout=”layout-1″]Kocaeli’nde faaliyet gösteren Turkuaz Temizlik, şehrimizin tümüne hizmet sunmaktadır. Tüm ilçelere ve beldelere verdiğimiz hizmetin kalitesi ile müşteri memnuniyeti için çaba göstermektedir.[/announcement][dfd_button button_text=”0544 861 62 46″ tooltip_text=”Mobilde Tıkla Ara” buttom_link_src=”url:tel%3A05448616246|title:%C5%9Eimdi%20Aray%C4%B1n||” icon_font=”dfd_icons” icon_dfd_icons=”dfd-icon-headphones” background=”#26c9f2″ hover_background=”#000000″ style=”style_6″][dfd_spacer screen_wide_resolution=”1280″ screen_wide_spacer_size=”10″ screen_normal_resolution=”1024″ screen_tablet_resolution=”800″ screen_mobile_resolution=”480″]

Tadilat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Tadilat sonrası temizlik işlerinin belli bir usulü vardır. Tadilat sonrası temizlik yapılacak alanı etüt eden uzman personelimiz, bir plan oluşturmakta ve iş bölümü yaparak ekibi mekanın farklı noktalarına yönlendirmektedir. Çalışmalarımızda zemini ve yüzeyi yıpratmamak ekibimizdeki personelin ana hedeflerindendir. Bu bağlamda kazınarak ya da silinerek temizlenecek bölgeler belirlenmekte, ve temizlik işine başlanmaktadır.

Çalışmalarımızda kullanacağımız aletler, kimyasallar, deterjanlar ve şampuanlar özenle seçilmektedir. Boya çıkartan, yerdeki harç tabakalarını temizleyen, toz alırken, pencere bantlarını çıkarırken kullanılan kimyasal ürünlerin her biri yapılacak işe göre seçilmektedir.

Ve bu kimyasal ürünler temizlik yapılan alana herhangi bir zarar vermemektedir. Makinalar ise son teknoloji ile üretilmiş kaliteli makinalardır. Bu makinalar da zemine ve yüzeye herhangi bir zarar vermemektedir.

Kocaeli Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Kocaeli’nde faaliyet gösteren Turkuaz Temizlik, şehrimizin tümüne hizmet sunmaktadır. Tüm ilçelere ve beldelere verdiğimiz hizmetin kalitesi müşterilerimiz tarafından takdir edilmektedir. Tadilat sonrası temizlik Kartepe çalışmalarımızdan sonra,  Başiskele çalışmalarımız ile de müşterilerimizden tam not aldık. Müşterilerimizin yaşadığı mutluluk ile firma olarak biz de çok mutlu olmaktayız.

"Kocaeli

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Temizlik işleri uzman personel tarafından yapılmalıdır. Eğer,  işini uzman personel yapmazsa kaçınılmaz olarak birtakım problemlerle karşılaşılabilir. Turkuaz Temizlik şirketinin tüm çalışanları işlerinde ehil kişilerdir, bu yüzden firmamızı seçtiğiniz takdirde gözünüz arkada kalmaz. Şu hususlar oldukça önem arz etmektedir:

  1. Boya ve badana işi yapılacaksa yere kağıt ya da bu iş için yapılmış poşetler serilmelidir.
  2. Her kalıntı kazınmamalıdır. Çeşitli kimyasallar kullanılarak bazı kalıntılar kolayca ve hiçbir zarara meydan vermeden çıkartılabilmektedir.
  3. Prizler ve aydınlatmalar derinlemesine temizlenmelidir. Çünkü bu bölgelerde birtakım toz ve cüruflar bulunabilir ve bunlar dikkatli bakılmayınca görülmez.
  4. Kullanılacak ekipman zemine göre uygun olarak kullanılmalıdır.
  5. Dolapların üstü ve içi dikkatle temizlenmelidir
  6. Bu iş için gerekli makineler kullanılmalıdır.
  7. Camlar çok kirleneceği için özel deterjan ve şampuanlar ile temizlenmelidir.
  8. Temizlik sonrasında çıkan moloz, belediyenin belirlediği uygun yerlere bırakılmalıdır.

Süresi ve Fiyatı

Tadilat sonrası temizlik işlerinin süresi mekanın büyüklüğüne, kir ve kalıntıların durumuna göre değişmektedir. Genellikle 1 günde sona eren işler, eğer mekan büyükse 2 güne kadar uzayabilmektedir. Firmamız, müşterilerimizin ekonomik durumunu düşünerek tadilat sonrası temizlik İzmit firmaları içerisinde en uygun fiyatı sunmaktadır.

Randevu almak ve sunduğumuz hizmetten yararlanmak için lütfen Turkuaz Temizlik’i arayın.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment