Hizmetlerimiz

Turkuaz Temizik

Hizmetleriniz

Ev temizlik Hizmeti

Kocaeli Ev Temizliği

Kocaeli Ev Temizlik Hizmetleri

Ev Temizliği firmamızın tecrübesiyle tüm Kocaeli’de sizlerle ulaştırdığı profesyonel hizmet alanıdır. Güvenilir ekibimize temizlikte istediklerinizi iletmeniz yeterlidir.

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis-Büro Temizlik Hizmeti

Ofis, büro gibi çalışma alanlarının tozdan arındırılması ve hijyenik çalışma alanlarının oluşturulması için Turkuaz Temizlik. Periyodik temizlik hizmetleri için arayın!

Yatak Yıkama Hizmeti

Yatak Yıkama

Yerinde Yatak Yıkama

Zahmetsizce ve vakit kaybetmeden hijyenik uyku ferahlığına kavuşabilirsiniz. Evinize gelerek profesyonel yıkama ekipmanlarımızla yataklarınızın temizliğini gerçekleştiriyoruz.

Tadilat Sonrası Temizlik

Tadilat Sonrası Temizlik

Tamirat Artığı Temizleme

Tadilat veya tamirat işlemlerinden sonra kalan toz, kir ve gereksiz malzemelerin kaldırılması, ortamın eski temiz görünümüne kavuşturulmasında Turkuaz Temizlik Yanınızda.

Dış Cephe Cam Temizlik Hizmeti

Cadde üstü veya yüksek alanlar fark etmeksizin yapıların dış yüzeylerindeki temizlik gerektiren camlarını, özel ekipmanlarımızla temizlemekteyiz.

Okul Temizliği

Okul Temizliği

Eğitim Kurumu Temizleme

Okul Temizliği, öğrencilerin hijyenik ortamlarda eğitim görmesi için yasal zorunluluklar arasındadır. Turkuaz Temizlik uzman ekibiyle okul temizliği yapmaktadır.

Kurumsal Temizlik

Kurumsal Temizlik

Resmi Daire, Kurum, Kuruluş Temizliği

Resmi Daire, Kurum, Kuruluş Temizlik hizmeti için Turkuaz Temizlik ile iletişime geçebilirsiniz. Hizmet talep edilen alanla ilgili bizlere bilgi vermeniz yeterlidir.

Apartman Merdiven Temizliği Kocaeli

Apartman Merdiven Temizliği

Kocaeli Bina Temizliği

Hanelerin dışındaki tüm ortak kullanım alanlarının, haftalık düzenli yıkanması, temizlenmesi işlemleri için hizmetinizdeyiz. Uzun süreli anlaşmalara özel indirimlerle.

Koltuk Temizliği Hizmeti

Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuk, oturma gruplarınız için yerinde yıkama ve temizleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kaliteli malzemeler ve profesyonel temizlik araçları kullanmaktayız.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

İnşaat Sonrası Temizlik

Kaba İnşaat Temizliği

İnşaatların tamamlanmasının ardından satışa ve kullanıma hazır hale getirilmesinde, deneyimli ekibimizle hızlı temizlik gerçekleştirmekte, sorunsuz teslim etmekteyiz.

Bahçe Bakımı Hizmeti

Bahçe Bakımı

Bahçe Bakımı ve Temizliği

Dönemsel temizlik ve sürekli bakım ihtiyacı olan bahçe, yeşil alan, sosyal alanları arzu ettiğiniz ferah görünümüne kavuşturuyor, mevsim başlangıcına hazırlıyoruz.

Fabrika Temizlik Hizmeti

Endüstriyel Temizlik

Üretim, İmalathane Temizliği

Büyük metre karelere sahip, zorlu lekelere sahip alanların temizliği için bizi arayabilirsiniz. Çalışma yapılacak alanın büyüklüğü oranında ekibimizle hızlı hizmet sunmaktayız.

Yurt Temizliği

Yurt Temizliği

Misafirhane-Yurt Temizliği

Öğrencilerin konakladığı alanlar için periyodik olarak gerçekleştirilen temizleme ile hijyen sağlanırken, konforlu konaklama sağlayabilirsiniz. Misafirhane, Yurt Temizliği Hizmeti.

Profesyonel Site Yönetimi

Apartman, site gibi toplum yaşam alanlarınızın tüm ihtiyaçları tek elden Profesyonel Site Yönetimi hizmetiyle yürütülmekte, keyifli yaşam alanları oluşturmaktayız.

Fiyat Teklifi İsteyin!
Turkuaz Temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız şimdi bizi arayabilir, fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.