HizmetlerimizProfesyonel Site Yönetimi

Profesyonel site yönetimi hizmetiyle tüm yönetim ve ödeme işlemleri tek elden sorunsuz yürütülmektedir. Büyükşehir belediyesi olan Kocaeli, giderek büyümektedir. Pek çok sitenin bulunduğu şehrimizde sitelerin yönetimi ve ihtiyaçlarının karşılanması da ayrı bir mesele olarak belirmektedir. Turkuaz Site Yönetimi, sitelerin ve apartmanların yönetim işlerini profesyonel bir biçimde yaparak site ile ilgili tüm iş ve işlemlerin sorunsuzca ve kurumsal bir biçimde sürüp gitmesini sağlamaktadır.

Profesyonel Site Yönetimi

Turkuaz Site Yönetimi, kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde hareket etmekte, sitede oturan ailelerin mutluluk ve huzuru için çalışmaktadır. İzmit’te her geçen gün yeni binalar, toplu konutlar, apartmanlar ve siteler yapılmaktadır. Bütün bu yerlerde ikamet eden kişiler de belli başlı hizmetler talep etmekte, bunların zamanında yapılmasını istemektedir. Turkuaz site yönetim ekibi, site sakinlerinin site başkanı, yönetim kurulu üyeleri gibi insan ilişkilerinde problemlere neden olan prosedürlerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

[announcement icon=”dfd-icon-cup_star” main_style=”style-1″ main_layout=”layout-1″]Site yönetiminde devamlılık esastır. Kaliteli bir hizmet verilmesi için site yönetim işinin bu işi profesyonel olarak yapan kişilere verilmesi gerekmektedir.[/announcement][dfd_button button_text=”0544 861 62 46″ tooltip_text=”Mobilde Tıkla Ara” buttom_link_src=”url:tel%3A05448616246|title:%C5%9Eimdi%20Aray%C4%B1n||” icon_font=”dfd_icons” icon_dfd_icons=”dfd-icon-headphones” background=”#26c9f2″ hover_background=”#000000″ style=”style_6″]

Site Yönetim Hizmetleri Kapsamı

Profesyonel site yönetimi Kocaeli, birbirinden farklı kültürlerden ve coğrafyalardan gelen site sakinlerinin problemlerini çözmek, onlara ihtiyaç duydukları hizmeti vakit kaybetmeden sunmak için elinden geleni yapmaktadır. Bu çerçevede Turkuaz site yönetimi şu hizmetleri vermektedir:

  • Yönetim işleri
  • Denetleme faaliyeti
  • Sitenin her türlü ihtiyacı (temizlik, bakım, onarım, ödeme vs.)
  • Hukuki işler
  • Güvenlik

Site yönetiminde uyulması gereken birtakım kanunlar ve hukuki prosedürler vardır. bunların site sakinleri tarafından seçilen yöneticilerce bilinmesi zordur. Yani site yönetim işi profesyonellik gerektirmektedir. Site yönetiminde herhangi bir hukuksuzluğun meydana gelmemesi, suiistimallerin önlenmesi için site yönetim işinin Turkuaz site yönetimi, elinden geleni yapmaktadır.

Profesyonel Site Yönetimi

Turkuaz Site Yönetim’in Hizmet Verdiği Noktalar

Kocaeli merkezli bir firma olan Turkuaz site yönetimi, ilçe ve belde fark etmeksizin Kocaeli’nin tüm noktalarına hizmet vermektedir. Gölcük site yönetimi çalışmalarımızdan memnun kalan müşterilerimizin tavsiyesi ile profesyonel site yönetimi Başiskele çalışmalarımıza başladık ve buradaki müşterilerimiz de faaliyetlerimizden memnun kaldı. Kartepe site yönetimi ile de hizmet halkamızı genişlettik. Turkuaz site yönetimi, şimdi Kocaeli’nin pek çok noktasında profesyonel çalışmalarını sürdürmektedir.

Ücretler

Profesyonel site yönetim hizmeti veren Turkuaz Temizlik, İzmit’te bu işi yapan firmalar içerisinde fiyatları en makul düzeyde tutan şirkettir. Turkuaz site yönetimi, daire başına alınan ücretle profesyonel site yönetim çalışması yapmaktadır.

Neden Kocaeli Profesyonel Site Yönetimi?

Site yönetimi ciddi bir iştir, herhangi bir aksaklık ve gecikme kabul etmez. Yani site yönetiminde devamlılık esastır. Kaliteli bir hizmet verilmesi için site yönetim işinin bu işi profesyonel olarak yapan kişilere verilmesi gerekmektedir.

Turkuaz site yönetimi kaliteli hizmet sunmak için tüm çalışmalarını Kat Malikleri Kanunu’na göre yapar. Kat malikleri genel kurulunda onay almamış ve çoğunluk kararıyla kabul edilmemiş hiçbir işlemi yapmaz. Yani Kat Mülkiyet Kanunu’nun yöneticilere sunduğu hak ve görevleri yerine getirir.

Etkin ve kaliteli bir site hizmeti, site işlerinin hızlı yürümesi, yönetim ve denetleme faaliyetlerinin zamanında yapılması için Turkuaz site yönetimi siz müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Lütfen iletişim numaramızı arayarak randevu alınız.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment