HizmetlerimizKocaeli Apartman Merdiven Temizliği

Kocaeli Apartman Merdiven Temizliği konusunda müşterilerine % 100 memnuniyet garantisi ile hizmet sunmaktayız. Pek çok kişinin bir arada yaşadığı, ortak yaşam alanı olan apartmanların temizliği, oldukça önemli bir konudur.

Apartmandaki daire sayısının artışı, doğal olarak bu ortak yaşam alanının daha fazla kirlenmesine neden olmaktadır. Dolayısıyla çok sayıda insanın bir arada yaşadığı apartmanların periyodik olarak temizlenmesi adeta bir zaruret halini almaktadır. Genellikle haftada bir defa temizlik yaptıran apartmanlar, mesken sayısına bağlı olarak bu periyodu artırmakta, haftada iki kez temizlik yaptırır hale gelmektedir.

Kocaeli Apartman Merdiven Temizliği

Yılları aşkın deneyimi ve tecrübeli çalışanları ile Turkuaz Temizlik, apartman merdiven temizliği kuralları çerçevesinde apartmanlarınızın periyodik temizliğini yapmaktadır. Kurumsal bir firma olmamız, böyle bir vizyon geliştirmemizi sağlamaktadır. Apartman ve site merdiven temizliği kuralları, deneyimli ekibimizin aldığı eğitimler bağlamında temizlik esnasında uygulanmaktadır.

Bina merdiven temizliği oldukça önemli bir iştir. Ehil kimseler tarafından, titiz bir şekilde ve temizliği yapan kimselere karşı duyulan güven çerçevesinde yapılmalıdır. Turkuaz Temizlik, müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmayarak elinden gelen en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu noktada firmamız Kartepe merdiven temizliği de dahil olmak üzere Kocaeli’nin tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Apartman Merdiven Temizliği Fiyatları

Firmamızın sunduğu hizmet karşılığında müşterilerinden talep ettiği apartman merdiven yıkama fiyatları, sanıldığının aksine yüksek düzeyde değildir. Sunulan hizmete, apartmanın büyüklüğüne, kirlilik durumuna ve temizliğin niteliğine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Merdiven temizliği fiyatları Kocaeli içerisinde oldukça makul düzeylerdedir. Kocaeli merdiven temizliği konusunda pek çok firmaya sahiptir, ancak Turkuaz Temizlik sunulan hizmetin kalitesi ve niteliği düşünülecek olursa belki de müşterilerine en uygun fiyatları vermektedir. Merdiven silme ücretleri 2019 yılında epeyi artmıştır, ancak firmamız müşterilerimizin ekonomisini düşünerek merdiven merdiven silme parası 2019 fiyatlarını çok fazla artırmamıştır.

Kocaeli Apartman Merdiven Temizliği

Merdiven Temizliği Sözleşmesi

Firmamız için en önemli husus, müşteri memnuniyeti ve güvenidir. Bu çerçevede apartman temizliği fiyatlandırması oluşturulduktan sonra merdiven temizliği sözleşmesi yapılmaktadır. Merdiven temizliği sözleşmesi, hizmeti alan müşterilerimizle hizmeti veren firmamız arasındaki güvenin tesis edilmesini sağlayan bir belgedir. Bu belgede,

 • Apartmanın büyüklüğü ve kat sayısı
 • Hizmetin niteliği
 • Kullanılan temizlik araçları ve kimyasalları
 • Merdiven temizliği periyotları

gibi hususlarla ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır?

Firmamızın elemanları, apartman merdiven temizliği kuralları çerçevesinde hizmet vermektedir. Apartman temizliği, yalnızca merdivenlerin basamaklarının temizliği ile sınırlı değildir. Merdiven temizliğinin yanı sıra apartmandaki pek çok nokta da temizlenmektedir. Firmamız, bina merdiven temizliği işlemlerini şu şekilde yapmaktadır:

 • Evvela apartman ya da sitenin merdivenleri süpürülür ve trabzanların tozu detaylı bir şekilde alınır.
 • Merdiven altlarındaki, kişi köşelerindeki ve merdiven boşluklarındaki örümcek ağları temizlenir.
 • Merdiven boşluğunda bulunan pencereler ve camlar ayrıntılı bir temizliğe tabi tutulur.
 • Çok fazla kullanıldığı için kirlenen asansörlerin temizliği de detaylı bir şekilde yapılır. Asansördeki aynalar, asansör zemini, kat butonları dezenfektanlar ile temizlenir. Asansör kötü kokulardan arındırılır.
 • Dış kapının, varsa iç kapıların ve pencerelerin temizlikleri yapılır.
 • Yangın merdiveni ve tehlike oluşturacak bir durum anında kullanılacak malzemeler temizlenir.
 • Posta kutuları detaylı bir şekilde silinir.
 • Apartmandaki çöpler toplanıp çöp kutusuna atılır.
 • Otopark temizlik işleri de titizlikle gerçekleştirilir.

Kocaeli Apartman Merdiven Yıkama

Bu noktada müşterilerimizin aklına “Apartman temizlik malzemeleri nelerdir?” sorusu gelebilir. Ekibimiz, apartman temizliği esnasında temizlik kova takımı, çek pas, fırça, camsil, kaliteli mikrofiber bez, çek çek, parfüm, kimyasal çelik parlatıcı, çamaşır suyu ve yüzey temizleyici gibi ekipmanları kullanmaktadır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment