HizmetlerimizKocaeli Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği | Bir sanayi ve ticaret şehri olan Kocaeli dış cephe cam temizliği açısından sorunsuz hizmet ihtiyacı olan bir kentimizdir. Sanayinin yoğun olduğu şehirlerde binaların dış cepheleri, pencere ve camları sürekli olarak kirlenmekte, bu yüzden de periyodik bir temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Bu manada Kocaeli’de faaliyet gösteren firmamız Turkuaz Temizlik, işlerinde öne çıkan, pek çok müşteri tarafından övgü alan bir firmadır.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Vinç kullanılarak yapılan temizlik işlemleri, güvenliğin oldukça önemli olduğu bir temizlik çeşididir. Personelimizin ve çevredeki insanların güvenlik ve emniyetlerini alarak yaptığımız  çalışmalar, iskele kurarak yapmaktayız. Personelimiz, iskeleye çıkarken kemer kullanmakta, kask ile baş güvenliğini de sağlamaktadır. Ev, iş yeri ve ofis sahipleri dış cephe cam temizliği konusunda Turkuaz Temizlik’e ve uzman personelimize güvenebilir. Ölümlü ya da yaralanmalı kazaların olmaması için elimizden geleni yapmaktayız.

[announcement icon=”dfd-icon-cup_star” main_style=”style-1″ main_layout=”layout-1″]Turkuaz Temizlik’in güvenilir hizmetinden yararlanmak için telefonla randevu alabilirsiniz.[/announcement][dfd_button button_text=”0544 861 62 46″ tooltip_text=”Mobilde Tıkla Ara” buttom_link_src=”url:tel%3A05448616246|title:%C5%9Eimdi%20Aray%C4%B1n||” icon_font=”dfd_icons” icon_dfd_icons=”dfd-icon-headphones” background=”#26c9f2″ hover_background=”#000000″ style=”style_6″][dfd_spacer screen_wide_resolution=”1280″ screen_wide_spacer_size=”10″ screen_normal_resolution=”1024″ screen_tablet_resolution=”800″ screen_mobile_resolution=”480″]

Kocaeli Dış Cephe Cam Temizliği

Genel anlamda dış cephe temizlik işleri ve cam temizliği ilkel yöntemlerle yapılmaz. Turkuaz Temizlik,  çalışmalarını dış cephe cam temizleme robotu ile yapmaktadır. Firmamızın kullandığı cam temizleme ürünleri seçkin firmalar tarafından üretilmektedir. Kullandığımız cam temizleme aparatları ile evinizin, iş yerinizin ya da villanızın camları ilk günkü ışıltısını kazanmaktadır.

Uzman ekibimizin profesyonel cam silme aparatı ile yaptığı temizliğin ardından camlarınızda hiçbir lekeye rastlamayacaksınız. Kirlilik durumu ne olursa olsun kullandığımız deterjan ve şampuanlar ile cam silme aparatları size muhteşem bir temizliğin rahatlığını yaşatmaktadır. Bu çerçevede tadilat görmüş, inşaat sonrası binaların cam ve pencerelerine yapışan kalıntılar (harç, boya, çamur vs.) en iyi cam silme aparatı ile kolaylıkla temizlenmektedir.

"Kocaeli

Dış Cephe Temizleme Firması

Turkuaz Temizlik, sadece temizlik işleri yapmamaktadır; giydirme ve kaplama yapılan ev ve iş yerlerinde dış cephe temizliğini de itina ile yapmaktadır. Vinç, iskele, platform, sepet yardımı ile gerçekleştirdiği dış cephe temizliği çalışmalarında Turkuaz Temizlik, binanın dış cephesini en ince ayrıntısına kadar temizlemektedir. Özellikle iş hanlarında temizlik işi önemli bir sorundur. Turkuaz Temizlik, daha zor bir mimariye sahip olan han, bedesten ve iş yerlerini uzman personeli ile kolayca temizlemektedir.

İzmit Cam Temizleme

Kocaeli merkezli Turkuaz Temizlik, Kocaeli’nin tüm noktalarında hizmet vermektedir. İlçe ayırt etmeksizin faaliyetlerine devam eden Turkuaz Temizlik, binalarınızın temizlik işlerini titizlikle yapmaktadır. Bu çerçevede, Kocaeli’nin farklı ilçelerinde yaptığımız temizlik işlerinde müşterilerimizden tam not aldığımızı da belirtmek isteriz.

Cam Temizliği Fiyatları

Cam silmek püf nokta bilgisine vakıf olan uzman personelimiz tarafından yapılan temizlik işleri binanın büyüklüğüne göre 1 gün içerisinde bitmektedir. Bu süre zarfında iş yerinizdeki işlerde herhangi bir aksamam olmamaktadır. Cam silme aparatı ile yaptığımız temizlik fiyatlandırması ise;

  • Binanın büyüklüğüne ve yüksekliğine
  • Binanın kir durumuna
  • İstenen hizmete cam temizliği
  • Temizliğin niteliğine (inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik)

göre değişmektedir. Ancak Turkuaz Temizlik, temizlik firmalarına kıyasla en uygun fiyatı vermekte, müşterilerinin ekonomilerini düşünmektedir.

Turkuaz Temizlik’in güvenilir hizmetinden yararlanmak için telefonla randevu alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment