HizmetlerimizKocaeli Yatak Yıkama

Yatak Yıkama | Yılları aşan deneyimi ile güler yüzle faaliyet gösteren Turkuaz Temizlik, hizmeti ile müşterilerine hizmet vermektedir. Makine ile evlere gidilerek verilen hizmetimiz, müşterilerimizin sağlığı düşünülerek alanında uzman personel tarafından titizlikle verilmektedir. Sağlığınızı düşündüğümüz için son sistem yatak yıkama makinesi ile detaylı bir temizlik yapmaktayız.

Kocaeli Yatak Yıkama

Yataklarınız ve koltuklarınız zaman kirlenmektedir. Ev ortamında toza, akar adı verilen parazitlere maruz kalan yataklar ve koltuklarda zaman zaman yiyecek ve içecek lekeleri de bulunabilmektedir. Turkuaz temizlik firması oldukça fazla bir potansiyele sahiptir.

Turkuaz Temizlik, İzmit yatak yıkama firmaları içerisinde yerinde hizmet veren gözde bir şirkettir. Bu bağlamda firmamız, temizlik şirketleri içerisinde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Sağlığınız İçin Yatak ve Koltuklarınızı Periyodik Olarak Yıkatmalısınız

Kendisinin ve çocuklarının sağlığını önemseyen bireyler için yatak ve koltuk yıkama işlemi oldukça önemlidir. Periyodik olarak yapılması gereken yıkama işlemini firmamız, işlerini kurumsal bir şekilde yürütmektedir.

Belli kriterler doğrultusunda seçtiğimiz deneyimli personel, evinizdeki yatak, koltuk ve oturma gruplarını detaylı bir şekilde temizlemekte ve yıkamaktadır. Sizin ve aile bireylerinizin sağlığı bizim için de oldukça önemlidir. Bu yüzden, faaliyetleri esnasında gerekli olan ekipmanları ve deterjanları kullanarak yatağınızı ve koltuğunuzu tertemiz yapmaktayız.

[announcement icon=”dfd-icon-cup_star” main_style=”style-1″ main_layout=”layout-1″]Alanında uzman personel tarafından titizlikle verilmektedir. Sağlığınızı düşündüğümüz için son sistem ile detaylı bir temizlik yapmaktayız.[/announcement][dfd_button button_text=”0544 861 62 46″ tooltip_text=”Mobilde Tıkla Ara” buttom_link_src=”url:tel%3A05448616246|title:%C5%9Eimdi%20Aray%C4%B1n||” icon_font=”dfd_icons” icon_dfd_icons=”dfd-icon-headphones” background=”#26c9f2″ hover_background=”#000000″ style=”style_6″][dfd_spacer screen_wide_resolution=”1280″ screen_wide_spacer_size=”10″ screen_normal_resolution=”1024″ screen_tablet_resolution=”800″ screen_mobile_resolution=”480″]

Kocaeli Yatak Temizleme

Yıkama Hizmetleri içerisinde sunduğu profesyonel hizmetle öne çıkan Turkuaz Temizlik, kötü kokan, kirlenmiş bir yatakta yatmanızı hem sağlığınız hem de psikolojiniz açısından istememektedir. Zira kirli bir yatak hem güne iyi başlamamanıza neden olmaktadır hem de evdeki huzurunuzu kaçırmaktadır.

"Kocaeli

Ayrıca böyle bir yatağın oluşturduğu sağlıksız ortam da birtakım enfeksiyonlara (solunum yolu problemlerine, göğüs hastalıklarına) yol açmaktadır. Bütün bu olumsuz durumları önlemeniz için yatağınızı, koltuğunuz ve koltuk takımınızı düzenli olarak yıkatmalısınız.

Eğer yatağınızı, koltuğunuzu ya da oturma grubunuzu periyodik olarak yıkatmazsanız bu eşyalarınızın üzerine serdiğiniz nevresim takımı, çarşaf ve örtüler de kötü kokacaktır.

Yatak Yıkama Esnasında Ne Tür İşlemler Yapılır?

Yerinde yatak, koltuk ve oturma grubu yıkama işlemlerini özel deterjan ve şampuanla ile yapmaktayız. Böylece evinizin kokusu da değişmektedir. İşlem esnasında yatağınızda bulunan su ve deterjan artıkları tozlarla birlikte çekilmekte, kirlerin ortadan kaybolması sağlanmaktadır.

Oldukça fazla su kullanılarak en fazla 2 saatte yapılan yatak ve koltuk yıkama işlemleri esnasında süngerde kalan su vakumlu  makineler ile çekilmektedir. Ancak su her ne kadar vakumlu kullanılsa da yatağınızın kuruma süresi 1 ya da 2 günü bulmaktadır.

Koltuk ve Yatak Yıkama Fiyatları

Turkuaz Temizlik, yerinde koltuk yıkam hizmeti vermektedir. Makine verdiğimiz hizmette, müşterilerimizin ilgi ve teveccühünden dolayı yüksek düzeylerde değildir. Müşterilerimizin ekonomisini düşündüğümüz için esnek fiyatlandırma yapmaktayız. Bunun için,

  • Yatağın boyutu
  • Koltuk ya da oturma grubunun boyutu
  • Kullanmamızı istediğiniz malzeme
  • Sunulan hizmetin yeri

gibi hususları göz önünde bulundurarak fiyatlandırma yapmaktayız. Ancak Turkuaz Temizlik, Kocaeli koltuk yıkama İzmit/Kocaeli firmaları içerisinde en uygun fiyatları vermektedir.

Firmamızın Hizmet Bölgesi

Turkuaz Temizlik, kurumsallaşmış yapısı gereği Kocaeli’nin tamamında hizmet vermektedir. Bu bağlamda, temizlik hizmetlerimizi alan müşterilerimiz oldukça memnun kalmıştır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment