HizmetlerimizKocaeli Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemleri için yerinde yıkama, temizleme ve kullanıma hazır hale getirme hizmeti. Evde, iş yerinde ya da ofiste en çok kirlenen yerler, koltuklardır. Koltuklar üzerine oturulduğu, üzerinde yemek yenip içecek içildiği için kaçınılmaz olarak kirlenir. Kirlendiğinde ise hoş olmayan bir görüntü çıkar ortaya. Çıkmayan lekeler, yapışan kirler ve yemek parçaları o koltuğu kullananların psikolojilerini bozar.

Bu yüzden koltuklar periyodik olarak yıkanmalı ya da silinmelidir. Turkuaz Temizlik, makine ile evlere giderek , deneyimli ve güvenilir bir firmadır. Koltuğunuzu taşımadan, personelimizi ve ekipmanlarımızı evinize, ofisinize ya da iş yerinize getirmek suretiyle, temizliği yapmaktadır.

Evinizde, ofisinizde ya da iş yerinizde bulunan oturma grupları ve koltuklarınız süngerli ve kumaşlı yapılardır. Bu yüzden toz toplamaya müsaittir. Yani koltuklar ve oturma grupları birer mikrop yuvası olabilir. Sizin çıplak gözlerle göremeyeceğiniz tozlar, mikroplar, akar ve parazitler koltuk ve oturma gruplarında çok kolay bir şekilde üreyebilmektedir. Ve elbette bu da sağlığınıza zarar vermektedir. Bu yüzden koltuklarınızı ve oturma gruplarınızı periyodik olarak yıkamalısınız.

Koltuk Yıkama

Türkiye’nin sayılı büyük şehirlerinden biri olan Kocaeli, bir ticaret ve sanayi şehridir. Her geçen gün Kocaeli’nin temizlik firmalarına ihtiyacı artmaktadır.Firmalar içerisinde oldukça fazla teveccüh gören Turkuaz Temizlik, müşteri memnuniyeti politikası ve prensibi gereği profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Her geçen gün artan müşteri portföyümüz de firmamızın daha da kurumsallaşmasını sağlamaktadır. Bu bilinçle çalışmalarını yürüten, personelini seçen firmamız, özel deterjan ve koltuk yıkama makinası ile yerinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Firmamız, sunduğu hizmetin gereği olarak kullandığı deterjanların kalitesine önem vermektedir. Bu bağlamda koltuğunuza zarar verecek herhangi bir deterjan kullanmamaktadır. Zaten kimyasal madde kullanmayan firmamız, kaliteli ve son teknoloji ile üretilen makinalar ile evinizde, ofisinizde, iş yerinizde ya da aracınızdaki koltuğun kirlerini tümüyle ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca talep etmeniz durumunda yatak temizliği hizmeti de sunulmaktadır.

[announcement icon=”dfd-icon-cup_star” main_style=”style-1″ main_layout=”layout-1″]Turkuaz Temizlik, özel deterjan ile yerinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir.[/announcement][dfd_button button_text=”0544 861 62 46″ tooltip_text=”Mobilde Tıkla Ara” buttom_link_src=”url:tel%3A05448616246|title:%C5%9Eimdi%20Aray%C4%B1n||” icon_font=”dfd_icons” icon_dfd_icons=”dfd-icon-headphones” background=”#26c9f2″ hover_background=”#000000″ style=”style_6″][dfd_spacer screen_wide_resolution=”1280″ screen_wide_spacer_size=”10″ screen_normal_resolution=”1024″ screen_tablet_resolution=”800″ screen_mobile_resolution=”480″]

İzmit Koltuk Yıkama Fiyatları

Müşterilerinin güvenini kazanan Turkuaz Temizlik, 2019 yılı fiyatlarını geçen seneye oranla çok fazla artırmamıştır. Müşterilerimizin ekonomilerini düşündüğümüz için fiyat politikamızı

  • Koltuk sayısına
  • Koltuk yıkama ya da silme işleminin niteliğine
  • Koltuğun kirlilik durumuna
  • Kullanılacak deterjanlara
  • Yıkama periyoduna

göre belirlemekteyiz. Ancak şunu net olarak söyleyebiliriz ki Turkuaz Temizlik,  müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır.

Kocaeli Koltuk Yıkama

Hizmet Verdiğimiz Noktalar

Kurumsal çalışma prensibine sahip olan firmamız, kocaeli’nin tüm noktalarında hizmet vermektedir. Çalışmalarımız neticesinde müşterilerimizden oldukça harika dönütler aldığımızı belirtmeliyiz.

Müşterilerimiz memnuniyetlerini belirtmiştir. Bu manada firmamız Kocaeli’nin tüm ilçelerinde belirlediği çalışma prensipleri çerçevesinde hizmet vermektedir.

Koltuk Yıkama İşleminin Süresi

İşlemlerimizi özenle ve profesyonelce  yapmaktayız. Çok uzun bir zamanı almayan koltuk yıkama işlemi yaklaşık 2 saat gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Ancak koltuğun kumaşına göre kuruma süresi biraz daha uzundur.

Yaklaşık 14 saat süren kuruma süresi, bazen ortamın sıcaklığına, kumaşın nemi tutma durumuna göre bir güne kadar uzamaktadır. Tabii ki bu noktada koltuklarınızın yıkanması esnasında süngerin boyutu, monte ve demonte işlemine ihtiyaç duyulup duyulmayacağı da kuruma süresinde belirleyici etkenlerdendir.

Yerinde Hizmet

Yerinde yıkama işlemi ayrıntılı bir temizlik biçimidir ve güçlü koltuk yıkama makinası ile yapılmalıdır. Yıkamanın hemen sonrasındaki vakumlama kuruma süresini hızlandırmaktadır. Bu noktada koltuklarınızı en az 4-6 ayda bir temizletmeniz gerekmektedir.

Turkuaz Temizlik, son teknolojiye sahip makinalar ile hizmeti sunmaya devam etmektedir. Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir, telefonlarımız aracılığı ile randevu talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment