HizmetlerimizKocaeli İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik | Temizlik işleri içerisinde belki de en zor olan  işlerdendir. İnşaattan sonra binanın farklı noktalarında bulunan, çimento, kireç, harç, taş, çamur, çivi ve sıva gibi artıkları temizlemek oldukça yorucu bir iştir. Bu tip temizlik işleri bir kişinin yapabileceği türden temizlik işlerinden değildir. Firmamız Turkuaz Temizlik, Kocaeli inşaat sonrası temizlik işlerindeki uzman ekibi ile dairenizi, apartmanınızı özenle temizlemekte, oturulacak hale getirmektedir.

Yılların tecrübesi ile çalışan firmamız, dairenizin ve apartmanınızın zeminine hiçbir zarar vermeden temizlik işlerini yaparak, sizin evinize huzurlu bir şekilde oturmanızı sağlamaktadır. İnşaat sonrası temizlik İzmit ekibimiz, yüzeyde kurumuş halde bulunan her türlü artığı çıkarmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

İnşaat sonrası temizlik ciddi bir uzmanlık işidir. Ağır ve yorucu bir iş olduğu için ekibimizin tüm üyeleri belli bir deneyim sahibi kişilerdir. Personelimiz, işe başlamadan önce inşaat sonrası temizlik işleri konusunda da belli bir eğitime tabi tutulmaktadır. Aldıkları eğitim ile ıslak ve kuru tüm zeminleri ve duvarları hassas bir şekilde temizlemekte, size oturulacak ferah bir ortam hazırlamaktadır.

Firmamız yetkili elemanları, temizlik işlerine başlamadan önce mekanın durumunu görmekte, buna göre işini belli bir plan dahilinde sürdürmektedir. Kazınması gereken yerlerin varlığı, yapışan artıkların durumu, boya kalıntılarının çokluğu, inşaat sonrası temizlik yapılacak alanın büyüklüğü gibi pek çok kritere göre plan yapılmakta ve temizlik faaliyeti bu plana göre gerçekleşmektedir.

[announcement icon=”dfd-icon-cup_star” main_style=”style-1″ main_layout=”layout-1″]Firmamız Turkuaz Temizlik, işlerindeki uzman ekibi ile dairenizi, apartmanınızı özenle temizlemekte, oturulacak hale getirmektedir.[/announcement][dfd_button button_text=”0544 861 62 46″ tooltip_text=”Mobilde Tıkla Ara” buttom_link_src=”url:tel%3A05448616246|title:%C5%9Eimdi%20Aray%C4%B1n||” icon_font=”dfd_icons” icon_dfd_icons=”dfd-icon-headphones” background=”#26c9f2″ hover_background=”#000000″ style=”style_6″][dfd_spacer screen_wide_resolution=”1280″ screen_wide_spacer_size=”10″ screen_normal_resolution=”1024″ screen_tablet_resolution=”800″ screen_mobile_resolution=”480″]

Makinalar

İnşaat bittikten sonra evlerine oturacak kişilerin en büyük derdi temizlik nasıl yapılacak” sorusunun yanıtıdır. Firmamızın uzman ekibi, işini, makinalar ve uygun kimyasallar ile gerçekleştirmekte; kapı, pencere, zemin, tuvalet, banyo, mutfak tezgahı ve dolabı gibi alanların temizliğini itina ile yapmaktadır.

"Kocaeli

Kocaeli İnşaat Sonrası Temizlik Çeşitleri

Firmamız  işlemlerini 3 kategoriye ayırmıştır. Temizlik işlemlerini her kategoriye uygun biçimde yapmaktadır. Bunlar:

  • İnşaatı yeni bitmiş apartmanlarda ve dairelerde temizlik
  • Yeni yapılmış olan iş yeri ve ofislerde temizlik
  • Yeni yapılmış olan ve tadilat geçiren apartman ve dairelerde temizlik

İşlerinde oldukça fazla beğenilen ve tutulan firmamız, % 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile faaliyet göstermektedir. Müşterilerimizin yüzünü güldürmek, onların gönül ferahlığı ile oturacağı bir mekan oluşturmak en büyük amacımızdır. Bu çerçevede firmamız, büyüklüğü ne kadar olursa olsun ev, ofis, villa, fabrika, iş yeri ve pasaj gibi mekanların tümünün işlerini yapmaktadır.

İzmit İnşaat Temizliği

Turkuaz Temizlik, bir sanayi ve ticaret şehri olan Kocaeli’nin tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Uzman ekibimiz Kocaeli’nin tüm ilçelerine gitmekte, belli bir plan dahilinde işlerini yapmaktadır. Yaptığımız işlerden memnun olan müşterilerimizin tavsiyesi ile farklı noktalarda takdir edilecek işler gerçekleştirdik.  Başiskele içerisinde gerçekleştirdiğimiz  çalışmalar  bize oldukça iyi dönütler getirdi.

Fiyatı ve Süresi

Oldukça ağır bir iş olan iş, ciddi bir sorumluluk getirmektedir. Temizlik işinin fiyatı, temizlik yapılacak mekanın büyüklüğüne, atıkların durumuna, molozların fazlalığına ve kullanılacak kimyasallara göre değişmektedir. Kocaeli firmaları içerisinde işini çok iyi yaptığı için haklı bir değere sahip olan firmamız, işlerinde siz müşterilerimize uygun fiyatlar sunmaktadır.

İşin tamamlanma süresi mekanın büyüklüğüne, atık ve moloz durumuna göre değişmektedir. Uzman ekibimiz mekanın büyüklüğüne göre inşaat sonrası temizliği 1-2 günde bitirmektedir.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment