BlogDış Cephe Cam Temizliği İzmit

Dış cephe cam temizliği İzmit, binaların dış yüzeyinde bulunan camların temizlenmesi uygulamasını kapsar. Aşağıda bu konu ile ilgili soru ve cevapları yer almaktadır.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Bu hizmete ilk olarak fizibilite çalışması yaparak başlanır. Daha sonra güzel bir planlamayla camlara erişimin nasıl yapılacağına karar verilir. Dış cephe cam temizliği İzmit başlamadan önce cam malzemeler üzerinde denemeler yapılarak hangi kimyasal maddelerin kullanılacağına karar verilir. Tüm bu karar mekanizmasının sonunda hizmet alıcısına bu kararlar sunulur ve uygunsa işe başlanır.

Dış Cephe Cam Temizliği İzmit | Fiyatı Etkileyen Unsurlar Nelerdir?

Dış cephe cam temizliği konusunda fiyat değişikliğine neden olan durumlar kir miktarı, ne kapar periyotta temizleneceği, mimari yapı, erişim şekli, hangi malzemelerin kullanılacağı gibi etkenlerdir.

Dış Cephe Cam Temizliği Firması Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

 1. Birkaç firmadan bu konu ile alakalı fiyat bilgisi alınmalıdır. Çok düşük ücret ile çalışan firmalar genel olarak kaliteli bir hizmet verememektedir.
 2. İşlemin nasıl gerçekleştirildiği öğrenilmelidir. Bunun sebebi kullanılacak her malzemenin ücret olarak müşteriye yansıyacak olmasıdır.
 3. Firmanın dış cephe cam temizliği yapabileceğine dair yeterlilik belgesi olup olmadığı teyit edilmelidir. Bu belge firma tarafından sunulmuyorsa seçenekler arasından bu firma çıkarılmalıdır.
 4. Bu hizmeti verecek olan personellerin isim listesi ve her birinin dış cephe uzmanlık belgeleri kontrol edilmelidir. Belgesi bulunmayan personeller hizmetten uzaklaştırılmalıdır.
 5. Hizmetin hangi yöntemle uygulanacağı, hangi kimyasalların kullanılacağı gibi soruların cevapları net bir şekilde alınmalıdır.
 6. Temizlik sırasında kullanılacak olan kimyasal maddeler analiz edilmelidir. Bünyesinde asit barındıran kimyasal maddeler kullanan firmalar tercihler arasından elenmelidir.

Dış Cephe Cam Temizliği İzmit

 

Dış Cephe Cam Temizliği İzmit Firmaların Sorumlulukları

 • Firma öncelikle zeminin vinç gibi araçlarının kullanımı için uygun olup olmadığı analizini yapmalıdır.
 • Hizmete başlamadan önce çevre boşaltılmalı, park halinde ki araçlar hizmetin gerçekleştirileceği ortamdan uzaklaştırılmalıdır.
 • Uygulama yapılacak ortam umumi yolları tıkayacak şekildeyse; belediyenin ilgili bölümlerinden izin belgeleri alınmalıdır. Bu belge sayesinde herhangi bir ceza ödenmemiş olur.
 • Dış cephe temizliği uygunluk belgesi olmalı ve bu belge müşteriye gösterilmelidir.
 • Bu hizmet hava şartları göz önünde bulundurularak planlanmalıdır. Bu şekilde sunulan hizmet daha kaliteli ve temiz olacaktır.

Ofis Temizliği İzmit

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment