Blogİnşaat Sonrası Temizlik İzmit

İnşaat Sonrası Temizlik İzmit: Yeni bir eve veya binaya kavuşmak kadar o binanın inşaat temizliğinin yapılması da önemlidir. Zamanınız, tecrübeniz ve kullanacağınız malzemeler göz önüne alındığında sizin için ne kadar zor ve dayanılmaz olduğu aşikârdır. Bunun için en ince ayrıntısına kadar temizliği yapıp size pırıl pırıl teslim edecek kişilere ihtiyacınız bulunuyor.

Kocaeli ve ilçelerinde yaşayanlar için temizlik hizmeti sunan Turkuaz Temizlik firması bulunuyor. Firma genel olarak ev, ofis, cami temizliği yapıyor.

İnşaat Temizlik Hizmeti Verdikleri Binalar

Firma, inşaat sonrası temizlik izmit hizmetini kategorilere ayırarak yapıyor. Binaların özelliklerine göre temizlik işlevi de özellik kazanıyor. Buna göre; İnşaatı yeni bitmiş apartmanlarda, dairelerde; yeni yapılmış iş yeri, ofislerde ve tadilat geçiren binalarda temizlik hizmeti veriyorlar.

Ev, apartman, ofis, villa, fabrika, iş yeri ve pasaj gibi mekânların temizliği için firmaya bir telefon açmanız yeterlidir.

İnşaat Sonrası Temizlik İzmit

İnşaat Sonrası Temizlik İzmit Hizmeti Nasıl Yapılıyor?

Bilindiği üzere, inşaatı yeni tamamlanmış bütün binalarda; çimento, kireç, harç, taş, çamur, çivi ve sıva gibi artıklar kalmaktadır. Camlarda ise; boya ve harç kalıntılarını bulabilirsiniz. İnşaat elemanları her ne kadar kaba temizliği yapsalar da toz birikintileri canınızı sıkabilir.

Turkuaz Temizlik’in uzman ve deneyimli ekip elemanları, teknolojik ekipmanlar aracılığıyla kaba temizliği aldıktan sonra, ince temizliğe geçiyorlar. Camlara, kapılarave binanın boyalarına zarar vermeden büyük bir titizlikle temizliği yapıyorlar.

 

İnşaat Sonrası Temizlik İzmit

Temizliği Yapılan Bölümler Hangileridir?

Günün erken saatinde binaya gelen ekip, plan ve program dâhilinde inşaat sonrası temizlik hizmetini sunuyorlar. İstenen temizliğin sağlanabilmesi için gerekli alet ve malzemelerin hazırlığı ve temini yapılıyor. Bina giriş kapısından, en dipteki dolap gözüne kadar bütün bölümler en ince ayrıntısına kadar büyük hassasiyetle temizleniyor.

Islak zeminler, özel şampuanlarla ve her birim için ayrı bezle hem yıkanıp hem siliniyorlar. Ahşap ve lamine zeminler, döşemeye zarar verilmeden, ahşap temizleyicilerle temizleniyor. Herhangi bir kazıcı veya çizici alet kullanılmıyor.

İnşaat Sonrası Temizlik İzmit

Firma öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ve bütçelerini göz önünde bulunduruyor. Bu nedenle binanın fiziki durumu ve yapılacak hizmetin çeşitliliği göz önünde bulundurularak müşterileri memnun edecek bir fiyat politikası uyguluyorlar.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment