Blogİş Yeri Temizliği İzmit

İş Yeri Temizliği İzmit arayışlarınızda Turkuaz Temizlik deneyimli personelleri ve avantajlı fiyat teklifleri ile hizmetinizdedir. İş yerleri belirli bir program dahilinde işin uzmanı kişiler tarafından temizlenmelidir. Bünyemizde çalışan personeller ekip halinde gelerek çok kısa bir süre içerisinde işyerinizi temizlerler.

İş yeri temizliği Kocaeli merkez ve tüm mahallerine yapılmaktadır. İşyerinize gelen personel, halıları süpürür ve yıkar. Cam, kapı, tuvalet ve lavabolar uygun kimyasallar ile temizlenir. Temizlik aşamasında, ıslak zeminde kullanılan paspas ve temizlik bezleri başka alanların yüzeylerinde kullanılmaz.

Çöp kovaları dökülür, eğer çöp kovaları içinde yapışmış kirler mevcutsa arındırılır. Çöp kovaları içine poşetler yerleştirilir. Masaların üzeri silinir. Elektronik aletlerin ( bilgisayar ekranı, lap-top, klavye, kablolar, telefon) tozu alınır ve aletlere özel sprey kullanarak silinir. Elektronik aletlerin silinmesi için su kullanırsanız, cihazların bozulmasına sebebiyet verebilirsiniz.

İş Yeri Temizliği İzmit Hizmeti

İşyerlerinde duvarların temizliği de önemli bir konudur. Duvardaki saat ve tablolar kaldırılır. Uygun temizleyici kimyasallar duvar üzerine sıkılır ve kirin yumuşaması sağlanır. Daha sonra çekpaslar ile kir çekilir, duvar yüzeyi kurulanır ve tablolarınız yerine tekrar asılır.

İş yeri temizliği İzmit bölgesinde kontrol listeleri ile temizlik yapan ve böylece temizlik noktalarının atlanmaması konusunda prensipler edinmiş bir şirketiz. Eğer temizlenmesini istediğiniz noktalar kontrol listesinde yer almıyorsa, listeye ekleme yaparız.

İş Yeri Temizliği İzmit

İş Yeri Temizliği İzmit

Güvenilir Temizlik Personeli İzmit

Tüm çalışanlarımızın referans sorgulamalarını yaparız. Adli sicil kaydında hırsızlık vb. suçları olan kişileri işe almayız. Yönlendirdiğimiz yerlerden olumlu ve olumsuz referanslar alan kişilerin sicil kaydını tutarız. Olumsuz referansları ardı ardına gelen personellere uyarı yapar ve savunma alırız; uyarılar sonrasında da halen benzer durumlar devam ederse personelle yollarımızı ayırırız.

Tüm Çalışanlar Eğitim Almışlardır

İşe başlangıç eğitimleri verilmemiş çalışanlar hiçbir koşulda işe başlayamaz. Cam silme, balkon temizliği gibi işler yüksekte yapıldığından, çalışanlarımıza ‘yüksekte çalışma’ eğitimleri mutlaka veririz.

Tüm Çalışanlar Doktor Kontrolünden Geçmektedir

Çalışanların tümü doktor kontrolünden geçer, işin yapısına uygun olmayan çalışanlar işe başlatılmaz.

Uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Son kararınızı vermeden önce, iş yeri temizliği İzmit bölgesi için iş yerimizden teklif isteyiniz. İşyeriniz fabrika, atölye, büro olsun; tüm farklı türde işyerlerine temizlik için geliyoruz. Bizi tanımadan karar vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Kartepe Temizlik Şirketleri Desteği

Turkuaz Temizlik olarak sadece Kocaeli merkez ve İzmit’te değil Kartepe dahil tüm ilçelerden bizleri arayabilirsiniz. Kartepe temizlik şirketleri gibi tüm ilçelerimizden temizlik hizmeti arayışlarınızda bir telefon kadar yakınınızdayıoz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment