BlogKartepe Merdiven Temizliği

Kartepe Merdiven Temizliği | Alanında uzman temizlik ekiplerimiz ile Kartepe merdiven temizliği hizmetleri sunuyoruz. Memnuniyet odaklı temizlik çalışmalarımızda hijyenik ve ışıl ışıl mekanlar elde edilmektedir. Kamusal binalar, çok katlı ofisler, hastaneler, okullar, tüm apartmanlarda merdiven temizliği hizmetleri verilmektedir.

Merdivenler her ortamda en çok insan sirkülasyonu olduğu kısımlardır. Bu alanlardaki hijyen çok önemlidir. Kir ve toz mikroplu ortamlar oluşturur. Bu da bulaşıcı hastalıklara uzanan sorunlara neden olabilir. Merdivenlerin temiz kalması, güzel kokması günlük hayatınıza değer katan etkileri olacaktır. Hastalıklara karşı daha hijyenik ortamlar elde edebilirsiniz.

Merdiven Temizliği İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Merdivenler her ortamda en çok kullanılan alanlardır. Basamakları, korkulukları, asansör kabini, koridorlar, asansör kapıları biriken tozdan nasibini alır. Kir tutan bu alanlar iz bırakan lekeler ortaya çıkarır. Apartman sakinlerinin ve misafirlerinin sağlığı için bu alanların kir olması alerjik pek çok hastalığı beraberinde getirecektir. Bu bilinçle temizlik ekiplerimiz basamaklardan korkuluklara, koridorlardan asan kapılarına kadar her alanı temizlemektedir. Uzman ekiplerimiz Kartepe merdiven temizliği hizmetlerini uygun ödeme seçenekleri ile sunmaktadır. Bireysel ve kurumsal tüm alanlarda sağlıklı ve hijyenik mekanların oluşması amacı ile çalışmalar yapılmaktadır.

Kartepe Merdiven Temizliği Kuralları

Merdiven basamakları başta olmak üzere koridorlarda yer alan tüm kısımlar tek tek temizlenmektedir. Bu temizlik hizmetleri şu şekilde sıralanabilir.

  • Daire kapılarının pervazları içinde silme işlemleri gerçekleştiriliyor.
  • Apartmanların giriş kapılarına yapıştırılan ilan ve reklam etiketleri için temizleme yapılır.
  • Binanın içinde yer alan elektrik ve su sayaçları panoları dış tarafından temizlenir.
  • Bina içindeki çöpler temizlenir. Varsa çöpler atılır ve çöp kovaları temizlenmiş olur.
  • Merdiven boşluklarında ve oluşabilecek diğer alanlardaki örümcek ağları temizlenir.
  • Merdiven basamakları, korkulukları süpürülür, silinir.

Kaliteli ve özverili Merdiven Temizliği Çalışmaları

Yılların deneyimi ile hizmet veren temizlik ekiplerimiz Kartepe merdiven temizliği hizmetlerinizde talepleri anında yanıtlamaktadır. Bu şekilde merdivenlerin hafta en az bir kez, kullanım yoğunluğuna bağlı olarak hafta iki kez periyodik olarak temizlenmesi gereklidir. Sorunsuz ve eksiksiz olarak çalışmalar yapmaktayız. Periyodik olarak yapılan temizliklerle bina merdivenlerinin istikrarlı bir şekilde temiz kalması sağlanabilir. Temizlik çalışmalarımızda kaliteli temizlik malzemeleri kullanmaktayız.

Bu şekilde sağlığınızı tehlikeye atmadan ve ışıl ışıl hijyenik alanlar oluşturarak çalışmalar sürdürülmektedir. Bayram ya da özel günler içinde ek olarak temizlik hizmetleri verilebilmektedir.

Merdiven Temizliği Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Merdiven temizliği için fiyatlandırma yapılırken sözleşme hazırlanır. Bu sözleşme ile hizmeti alan müşteriler ve firmamız arasında bir güven tesis edilir. Bu belge içerisinde:

  • apartmanın kat sayısı ve büyüklüğü
  • hizmetin niteliği
  • kullanılan temizlik kimyasalları ve araçları
  • merdiven temizliği periyotları

Şeklinde hususlar maddeler halinde yer alır. Bu alanda Kartepe merdiven temizliği hizmet fiyatları da verilecek olan hizmetin niteliğine göre belirlenir. Pek çok insanın bir arada yaşadığı alanlarda bu şekilde toplu olarak yapılan temizlik, daha düzenli bir sistem oluşturur. Aparmanın büyüklüğüne, temizliğin niteliğine, binanın içinde yer alan pencerelere, kirlilik durumuna göre fiyatlar belirlenmektedir. Fiyatlar oldukça makul aralıklarda yer alıyor.

Merdiven Temizliği Hizmeti Almanın Avantajları | Kartepe Merdiven Temizliği

 ​​​​​​​Çok daireli apartmanlarda merdiven temizliği hizmeti ortak masraf olduğu için çok ekonomik fiyatlara denk gelmektedir. Temizlik ekiplerimiz gerekli araç ve gereçleri temin ederek merdivenleri A’dan Z’ye temizler. Temizlik çalışmalarında kullanılan kimyasallar insan sağlığına zarar vermeyen özelliklerdedir. Hizmet talebi oluşması halinde kısa bir süre içinde merdiven temizliği hizmeti alabilirsiniz. Anlaşma sağlanan hizmet bedeli dışında ekstra ücret yapılan çalışmalarda talep edilmez. Ekiplerimiz hijyenik ortamlar oluşturarak tüm daire sahiplerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment