BlogKartepe Site Merdiven Temizliği

Kartepe site merdiven temizliği hususunda müşterilerimize en iyi temizliği memnuniyet garantisi ile sunmaktayız. Siteler içerisinde pek çok insan bir arada yaşamaktadır. Bu insanların ortak olarak kullanmakta olduğu yerlerin temizliği ve hijyeni son derece önem arz etmektedir.

Yaşayan insanların ve ailelerin fazla oluşu bu hizmete daha fazla ihtiyaç duyulduğunu göstermektedir. Site yaşamı toplu yaşamlar arasında oldukça kalabalık olan bir yaşamdır. Bu tarz yerlerde temizliğini iyi ve kaliteli yapılması oldukça önemli bir faktördür. Normal şartlar altında bu temizliğin haftada 1 kere yapılması yeterli iken, ortamın kalabalık olması sebebiyle bu temizlik bazen haftada 2 defa yapılması gerekmektedir.

Kartepe Site Merdiven Temizliği Hizmeti

Yıllardır vermiş oldukları 1.sınıf hizmet ile tanınmakta olan Kartepe site merdiven temizliği hijyen kuralları çerçevesinde apartmanların periyodik süreler zarfında temizliğini yapmaktadır. Firmanın oldukça bilinen ve tanınan bir kurumsal firma olması sebebiyle bu hizmet en üst seviyede verilmektedir. Temizlik hizmetinde görev alan personelimiz alanında uzman ve eğitimli çalışanlardır.

Binaların merdivenlerinin temizlenmesi çok detaylı ve önem arz eden bir iştir. Yapılacak işin gerekli hassasiyet çerçevesinde yapılması ve gerekli titizliğin gösterilmesi gerekmektedir. Kartepe site merdiven temizliği kendisine inanan ve güvenen müşterilerini mahcup etmeyerek güvenlerini her defasında yeniden kazanmakta ve en iyisi olmak noktasında her şeyi yapmaktadır.

Merdiven Temizliği Fiyatları

Firma merdiven temizliği ve diğer hizmetler noktasında en iyi hizmeti vermenin karşılığında talep etmiş olduğu fiyat temizliğin kalitesinin ve profesyonelliğin görülmesi ile birlikte yüksek olduğu tahmin edilmektedir. Kartepe site merdiven temizliği fiyatları sanılan ile tam ters orantılı olarak oldukça makul bir ücrete verilmektedir. Standart bir fiyat müşterilere verilememektedir. Bunun sebebi her apartmanın yada sitenin merdivenleri veya temizlenecek mekanları aynı ölçüde bulunmamaktadır. Bu ölçülerin ve ebadın kontrol edilmesi ile birlikte en cazip fiyat firma tarafından sunulacaktır.

Bu hizmeti vermekte olan piyasa içerisinde birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaları tercih ederken iki unsurun göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Bunların birincisi verilen hizmetin kalitesi ve ortaya çıkan üründür. İkinci dikkat edilmesi gereken husus ise alınan ücrettir. Bu iki unsurda Kartepe site merdiven temizliği tarafından müşteri lehine olacak şekilde sunulmaktadır. Yapılan işlem bu firma içerisinde bir sözleşme bünyesinde yapılmaktadır. Her hangi bir anlaşmazlığın bulunması durumunda bu sözleşme maddeleri dikkate alınacaktır.

Temizlik Sözleşmesi

 • Temizlenecek olan yerin büyüklüğü ve kat sayısı
 • Hizmetin ne şekilde sunulacağı
 • Temizlik yapılırken kullanılacak olan ürünlerin kalitesi ve miktarı

Temizliğin ne kadar süre aralıklar ile yapılacağı konularında apartman yönetimi ile bir sözleşme yapılmaktadır. Bu sözleşme çerçevesinde her iki taraf da hareket etmektedir.

Temizlik Hizmeti Nasıl Verilmektedir?

Firma bu hizmeti yıllardan bu güne kadar birçok kişinin memnuniyetini kazanarak yapmış bulunmaktadır. Bu hizmetin verilmesinde standart olarak belirlenen kriterlere uyulmaktadır. Bu hizmet sadece merdiven temizliği olarak değil bu hat üzerinde bulunan çeşitli noktalarında temizlenmesi üzerine verilen bir hizmettir. Bu hizmet şu şekilde verilmektedir;

 • İlk olarak anlaşma yapılan binanın merdivenleri kaba temizlik yapılması bakımından süpürülmektedir.
 • Merdivenlerde görmeye alıştığımız, köşelerde bulunan örümcek ağlarının alınması ile hizmet devam eder.
 • Merdivenlerin bulunduğu koridorda eğer cam ve pencere bulunmakta ise buraların silinmesi sağlanır.
 • Arada bulunan asansörün temizliği de yapılmaktadır.
 • Arada bulunan kapıların temizliği ayrıntılı bir şekilde yapılmaktadır.
 • Yangın merdivenleri hassas bir temizlikten geçirilmektedir.
 • Dairelere ait olan posta kutuları iç dış temizlenmektedir.
 • Dairelerin önüne bırakılmış olan çöplerin alınması sağlanır.
 • Site içerisinde otopark bulunması durumunda bu mekan hassas bir şekilde temizlenir.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment