BlogKocaeli Ev Temizliği Firması

Kocaeli Ev Temizliği Firması ihtiyacınız mı var? Turkuaz Temizlik profesyonel hizmet anlayışı hesaplı fiyatları ile bir telefon kadar yakınınızda. Dışarıdan gelip geldikçe ya da pencereler ve kapılar açıldıkça evlerde yoğun bir kirlenme oluşur. Bu kirliliği temizlemek gerek ev hanımları gerekse de çalışan kadınlar için oldukça zahmetli olur. Özellikle bir işte çalışan ve akşam ancak eve gelebilen kadınlar için evi temizlemek bir zulüm haline gelir.

İzmit ev temizliği firması olarak evlerinizdeki koltuklar, mobilyalar, vitrinler ve merdiven veya yer karolarınızı en kısa sürede en iyi şekilde temizliyoruz. Firmamız Kocaeli şehrinde her ilçe ve mahallede hizmet vermektedir. Hizmetlerimizde siz müşterilerimizin yüzde yüz memnun olması esas hedefimizdir.

Boş Ev Temizliği | Kocaeli Ev Temizliği Firması

İş değişikliği nedeniyle ya da bir başka şehirde eğitim görmek amacıyla yeni ev tutma zorunluluğu oluşabiliyor. Tutulan ev daha önce kullanılmış ise evde eski oturan kiracılardan dolayı geriye bir kirlilik kalabiliyor. Bu kirlilik temizlenmeden de eve taşınmanız doğal olarak mümkün olmuyor.

Ev temizliği firması yeni taşındığınız evinizdeki tozlar, uzun zamandır biriken kirler ve yerde ya da mutfak dolapları üzerinde kalıplaşmış olan izleri özel malzemeleri ise kısa zamanda temizler. Temizleme işlemimiz bittiğinde eviniz firma çalışanlarımız tarafından havalandırılarak temizlik sonrası evde oluşabilecek kimyevi kokular dışarı çıkması sağlanır. Böylelikle evinize girdiğinizde tertemiz bir evin yanında oksijen dolu bir evle de karşılaşmış olursunuz.

Kocaeli Ev Temizliği Firması

Yeni Yapılmış Binaların Temizliği

İnşaattan yeni çıkmış olan evler daha önce içinde başkalarının oturduğu evlere göre daha zor temizlenir. Çünkü bu tür evlerde yeni inşaattan çıkmış olmaları nedeniyle fayans aralarından taşan derzler ya da yeni badana yapılması sonucu oluşan inşaat artıkları bulunur. Bu inatçı lekeleri kendiniz temizlemeye uğraşmak yerine kocaeli ev temizliği firması adındaki firmamıza temizletebilirsiniz. Tüm inşaat artıkları evinizdeki ahşap döşemelere ve camlara zarar vermeden en iyi şekilde temizlenir. Temizliğin ardından tüm artıklar ve kirler toplanarak çalışanlarımız tarafından evinizden atılır.

Mutfak ve Banyo Temizliği

Evlerde en çok kirlenen yerlerin başında gelen mutfaklarda özellikle mutfak dolaplarında yoğun bir yağ birikimi oluşur. Biriken bu yağlar kötü görüntü oluşturur ve bir süre sonra da temizlenmeyecek kadar tabakalanır. Çalışma arkadaşlarımız banyonuzdaki kireçleri ve dolaplarınızdaki yağları özenle temizler.

Kocaeli Ev Temizliği Firması Turkuaz

Turkuaz Temizlik deneyimli personelleriyle Kocaeli ve ilçelerinde profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır.

ihtiyaçlarınız için bizi arayınız.

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment