BlogKoltuk Yıkama Kocaeli Turkuaz Temizlik

Koltuk Yıkama Kocaeli, Turkuaz Temizlik tarafından yerinde yıkama kolaylığıyla sunan profesyonel temizlik hizmetidir. Evlerde kirliliğin en fazla oluştuğu yerler mobilya ve döşemeler olmaktadır. Mobilyalar ve fayans ya da parke kaplamalı yerlerde bu kirliliğin giderilmesi kolay olurken koltuklardan kirleri çıkarmak oldukça zor olur.

Koltuk Yıkama Kocaeli Turkuaz Temizlik

Özellikle yaz aylarında pencere ve balkonların neredeyse gün boyu açık bırakılması koltuklara tozların derinlemesine yapışmasına neden olur. Evlere giren kirlerin yüzde seksen gibi büyük bir oranı koltuklara işler. Yani koltuklar kir yuvasıdır da denilebilir. Eğer çocuğunuz veya evcil hayvanlarınız varsa bu nedenle koltuklarınızı belirli aralıklarla yıkatmalısınız. Turkuaz Temizlik firması olarak koltuklarınızı kendi özel olarak hazırlattığımız malzemeler ile yıkamakta ve kurutmaktayız.

Koltuk Yıkama Kocaeli Hizmeti

Koltuklar evlerdeki bakterilerin tümünü üzerine topladıkları için çok fazla kir barındırır. Firmamızın özel karbonlu temizlik maddeleri sayesinde bu bakterilerin yüzde 99’u yani tamamına yakını yok edilmektedir. Koltuk yıkama İzmit ve diğer ilçelerimizde de yapılmaktadır. Kocaeli’de koltuk yıkama hizmetlerine devam eden firmamız kullandığı tüm malzemelerde doğaya zarar vermeyen organik ürünler kullanmaktadır.

Gerek halı temizleme gerekse de koltuk temizleme işlemlerimizde koltuğunuz hiçbir şekilde zarar görmez. Ayrıca zararlı madde içermeyen malzemeler kullanıyor olmamız sayesinde aileniz de kimyasallara maruz kalmadan sağlıklı bir yaşam sürecektir.

Koltuk Yıkama Kocaeli İzmit

Koltuk Yıkama Kocaeli

Evde Koltuk Yıkama

Halı, kilim ya da yolluk gibi ince malzemeler ağırlık olarak da hafif oldukları için yıkama merkezlerine götürülüp yıkanabilir. Ancak bu durum koltuklar için geçerli değildir. Koltuklarınızı yıkamak için bu nedenle yerinde yıkama yöntemini uyguluyoruz. Özel yıkama makinelerimizi evinize getirerek yerinde yapıyoruz.

Koltuk yıkama Kocaeli ilindeki tüm mahallelerde yapılmaktadır. Koltuk yıkamalarda genelde sabun ve su ikilisini kullanan firmaların aksine özel malzemeler kullandığımız için de yıkamanın ardından hiçbir kalıntı bırakmıyoruz. Yani koltuklarınızda yapış yapış olma durumu ile karşılaşmıyorsunuz.

Koltukların Kurutulması | Koltuk Yıkama Kocaeli

Koltuklarınızı yıkarken kullandığımız makinemiz ile aynı zamanda kurutma işlemlerini de yapıyoruz. Koltuk yıkama için tüm temizleme işlemlerinde kurutma işlemini de kısa sürede yapıyoruz. Kurutmada kullandığımız makine koltuğunuzdaki yıkama sırasında oluşan suyu koltuğunuzdan çekmekte ve kurutma işlemi bu şekilde yapılmaktadır. Kurutma sırasında ısı verme gibi koltuğunuza zarar verebilecek olan yöntemler kullanılmaz. Kocaeli Temizlik Firması sayesinde de koltuğunuz ilk günkü gibi yeni olur.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment