BlogKocaeli Yerinde halı yıkama

Yerinde Halı Yıkama hizmetimiz sayesinde son derece pratik, hızlı, hesaplı fiyatları ile hijyeni evinize davet edebilirsiniz. Halıların yıkanması, titizlik gerektiren bir iştir. Sıradan yöntemlerle yıkanan halılarda ihtiyaç duyulan temizliği elde etmek mümkün değildir. Sizlere İzmit yerinde halı yıkama ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler getiren firmamız, deneyimli ekibi ve yüksek kaliteli yıkama cihazlarıyla başarılı hizmetler sunmaktadır.

Kocaeli Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

Kocaeli Yerinde halı yıkama yapılan eşyalarınız, yapıları itibari ile ortamda bulunan tozu ve kiri dokusunun arasına hapseden eşyalardır. Halıları düzenli olarak süpürmek, bu durumu engellemek için yeterince etkili olmaz. Halıların belli aralıklarla yıkanması gerekir. Ancak bu yıkama işleminin geleneksel yöntemlerle yapılması veya halıların elle silinmesinin, tam olarak bir çözüm ürettiğinden söz edilemez. Yapılan tüm bu işlemlerle halılar yeterince temizlenmiş olarak görünse dahi, bahsedilen toz kir ve bakteriler halı yüzeyinin alt kısımlarında varlığını devam ettirmektedir.

Kocaeli Yerinde halı yıkama

Kocaeli Yerinde halı yıkama

Bu durum çocukların bulunduğu ortamlar başta olmak üzere herkesin sağlığını tehdit eder. Halılardaki kirlilik, ortamın havasını kirleterek solunum hastalıklarına neden olur. Bunların yaşanmaması için halıların yılda en az bir kez profesyonel bir yıkama hizmetine tabi tutulması gerekmektedir. Firmamızın size sunduğu hizmetlerde profesyonel yıkama makineleri ve antibakteriyel, yumuşak formüllü deterjanlar kullanılmaktadır. Bu sayede halılarınız yıpranmadan gerçek bir temizliğe kavuşmaktadır.

Kocaeli Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde yıkama hizmeti sunduğumuz çalışmada, yapılan işlemlerin her aşamasını gözlerinizle görme fırsatı elde edebilirsiniz. Yaptığımız çalışmada öncelikle halıların tozundan arındırılması söz konusudur. Bu işlemin sonrasında, yüksek güce sahip olan yıkama makineleri ile halılarınız yıkanmaktadır. Bu işlem sağlanırken, makinelerin sahip olduğu çeşitli program özellikleri kullanılmaktadır.

Buna göre halıların türleri ve hassaslığı dikkate alınmaktadır. Ayrıca halılardaki kirlilik oranı gözetilerek kullanılan deterjanların miktarı ve vakum gücü ayarlanmaktadır. Makinelerin güçlü kılınmasını sağlayan vakum özelliği, halı dokusu arasında ve tabanında biriken tüm tozu, kiri tamamen çekebilme kapasitesine sahiptir. Böylelikle halı her yönüyle temizlenerek, gerçek bir hijyene kavuşmaktadır.

Kocaeli Halı Yıkama

Sizlere sunduğumuz halı yıkama hizmetlerinde üstün kaliteli çalışmanın yanı sıra oldukça uygun fiyat tarifesi geçerli olmaktadır. Hizmetlerimizin tüm detayları ve fiyat bilgileri hakkında fikir sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz. Hizmet talebinde bulunduğunuz takdirde, aynı gün içerisinde halı yıkama hizmetini almanız mümkündür.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment